Viskas gera kas gera baiges

Pastaraisiais metais nemaža dėmesio skiriama regionų kultūros plėtrai: stengiamasi sudaryti sąlygas kultūros prieinamumui ir sklaidai, įvairiomis programomis, renginiais ir iniciatyvomis mažinti socialinę ir kultūrinę atskirtį. Lietuvoje tebėra akivaizdus atotrūkis tarp kultūrinio gyvenimo sostinėje ir regionuose. Čia sunkiai įsivaizduojamas elitinis menas, o projektiniu būdu siūlomas kultūrinis „meniu“ periferijai yra sudaromas remiantis visiškai kitokiais turinio ir kokybės kriterijais nei tai būtų daroma orientuojantis į sostinės auditoriją.

Kita vertus, dažnai regionų kultūrinio gyvenimo aktyvinimas nėra racionaliai pagrįstas: labai dažnai meniniai projektai gabenami į atsitiktinai pasirinktus atokiausius Lietuvos taškus, kuriuose ne tik nėra tinkamų viešųjų kultūros erdvių / patalpų, techninių sąlygų, bet ir susirenka itin maža auditorija.
Projekto „Vėskas gera, kas gera baigas“ lėlių spektaklis  „Bobulės rūpestėlai “  buvo realizuojamas 10-yje Vakarų Lietuvos miestelių bendruomenių centrų (didesnių miestų): Kartenoje, Budriuose, Salantuose, Mosėdyje, Vėžaičiuose, Drevernoje, Darbėnuose, Skuode, Viekšniuose, Švėkšnoje.